Mikroregion KOZÁKOV

Mikroregion Kozákov je dobrovolný svazek obcí Chuchelna, Semily a Záhoří, založený a registrovaný v roce 1999.

Prohlášení o přístupnosti

Město Semily se zavazuje k zpřístupnění své internetové stránky www.kozakov.cz v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací.
Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na www.kozakov.cz

Stav souladu

Internetové stránky www.kozakov.cz je plně v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací.

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 01.10.2019
Město Semily provedlo vlastní posouzení.
Prohlášení bylo revidováno dne 01.10.2019

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Stále pracujeme na tom, aby uvedená webová stránka byla bez problémů přístupná všem uživatelům. Pokud narazíte na jakýkoli problém, neváhejte nám to prosím sdělit. Pro sdělení námětů, postřehů či informací o problémech se zobrazováním těchto stránek prosím napište na e-mailovou adresu webinfo@mu.semily.cz

Postupy pro prosazování práva

Město Semily, Husova 82, 513 01 Semily ; Identifikátor datové schránky: d36bywp, email: podatelna@mu.semily.cz

Použité standardy

Stránky byly navrženy tak, aby splňovaly zásady přístupnosti podle metodiky Ministerstva vnitra - Přístupnost internetových stránek a mobilních aplikací, která byla připravena pro účely zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací.

Odkazovaný obsah

Na webu jsou používány odkazy, které směřují na jiné webové stránky na jiných webech, nebo na obecné soubory, které je možné prohlížet nebo stáhnout do počítače.
Na webových stránkách Města Semily jsou obecně publikovány soubory v těchto formátech:
  • PDF – Přenosný formát dokumentů (Portable Document Format) souborový formát vyvinutý firmou Adobe pro ukládání dokumentů nezávisle na softwaru i hardwaru, na kterém byly pořízeny. Existují volně dostupné prohlížeče pro mnoho platforem, nejznámějším je oficiální prohlížeč mateřské firmy Adobe Reader. PDF soubory mají příponu .pdf popřípadě .PDF. PDF je otevřeným standardem a je snadno přenositelný (jeho reprodukce je nezávislá na použitém softwaru i hardwaru), i proto je velice rozšířený a hojně využívaný. 1. července 2008 byl tento formát publikován jako standard ISO 32000-1:2008
  • JPG – formát obrazových dokumentů, který lze otevřít ve volně dostupných aplikacích, např. XnView
  • MP4 – formát videosouborů, který lze otevřít ve volně dostupných aplikacích, např. VLC Media Player
  • ZIP – komprimovaný archiv souborů, který lze otevřít ve volně dostupných aplikacích, např. 7Zip

Informace z externích zdrojů

Na webových stránkách je publikován obsah, který je čerpán z externích zdrojů. Jedná se o stránky Město Semily, YouTube a případně další stránky.
Obsah na těchto stránkách je závislý na poskytování údajů z externích zdrojů dat. V případě nedostupnosti těchto zdrojů nemusí být na těchto stránkách zobrazen kompletní obsah.

Hardwarové a softwarové nároky

Webové stránky je možné prohlížet na stolním počítači, notebooku nebo mobilním zařízení s připojením k internetu.
Pro prohlížení webových stránek na počítači je ideální některý z nejpoužívanějších webových prohlížečů v nejnovější verzi – Internet Explorer, MS Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome.
Není garantováno korektní zobrazování obsahu na operačním systému Windows XP/Vista a prohlížeči Microsoft Internet Explorer 10 (či starších verzích), neboť tyto softwarové produkty již nejsou podporovány ze strany jejich výrobce.

KOZÁKOV